Popíjení alkoholu vyvrcholilo v listopadu 2016, když jsem v kuse popíjela několik dní – všechno možné co teče –
ale pochopitelně to, co obsahovalo alkohol.
Bylo mi všelijak: stavy blaženosti se střídaly se stavy úzkosti, no prostě jediným slovem řečeno hrůza.
To mně něco osvítilo a po částečném vystřízlivění jsem si řekla, že dále to takhle už nejde. Byla jsem si sama velice odporná.
Z práce jsem si vzala volno a nad pitím jsem přestala mít kontrolu.
Když se zpětně na to dívám, byl to jeden velký odporný hnus, veliký životný omyl! Obrovské zlo, které mně v životě potkalo a zahnízdilo se v mé tělesné schránce.
Na internetu jsem si našla stránky Konec závislosti, vyhledala jsem odbornou pomoc u p. Mgr. M.Šupíkové.
Mohu jenom doporučit – je odborník na svém místě. Empatická, člověk se nebojí před ní otevřít, mluvit otevřeně o své závislosti a jiných problémech.
Jestli někdo hledá pomoc dostat se ze závislosti vřele DOPORUČUJI !
Nemusíte mít obavy. Lituji, že jsem odbornou pomoc nevyhledala dřív.
Každý začátek je těžký. Hrozně jsem se bála, na terapie mně doprovázel manžel, po terapii na mně čekal – patří mu veliký dík.
Podporovala mně i dcera a její přítel. Jsem na svojí rodinu pyšná a moc si toho vážím, že jich mám. Podpora blízkých je taky důležitá.
Život bez alkoholu je krásný. Vůbec ho není potřeba k tomu, aby člověk fungoval. Ba opačně. Funguje mnohem lépe, navrátí se do člověka životní
energie, elán, radost. Chce se vám najednou žít a tvořit, radovat se z maličkostí, smát se a vážit si toho, že žijete..
Děkuji především Vám, paní magistro, že jste mi pomohla ze závislosti.
A Tobě moje rodino, že jsi mně celé roky milovala, i když jsem se nechovala jako opravdická manželka a máma.

Maka

Děkuji za pomoc a podporu, kterou jsem dostal během celého pobytu. Po několikaměsíčním odkládání nástupu jsem se na nátlak manželky rozhodl podstoupit program a jsem rád, že jsem to udělal. Bál jsem se, do čeho to vlastně jdu, ale nakonec se žádná z mých obav nepotvrdila. Kdybych dopředu věděl, že pobyt bude tak přínosný a příjemný, nastoupil bych mnohem dříve. Strávil jsem necelý měsíc ve velice krásném resortu, kde jsem na sobě mohl pracovat za podpory bezvadných paní psycholožek. Lekce jógy byli perfektní stejně jako další program. Jsem rád, že jsem absolvoval všechny terapie a všem, kdo mají problém s alkoholem, tento program rád doporučím.

Luboš

Jako čerstvý absolvent programu ,,Konec závislosti“ v centru OÁZA v Kystře mohu doporučit všem závislým na alkoholu tuto terapii uskutečnit. Nelituji peněz do terapie vložených, vše se vám vrátí v životě stonásobně. Pokud se budete chtít závislosti zbavit a já věřím, že zbavíte, budete na chvíle v centru závislosti s vděčností vzpomínat. Všem psychologům, terapeutům i celému personálu patří mé hluboké upřímné Díky.

Stanislav

Děkuji psychologům, terapeutům a spolubojovníkům, že jsem s vámi mohla strávit 28 dní, které mně jistě posunou v životě k lepšímu.

Andrea

Všem, kdo potřebují pomoc, program doporučuji. Hodně mi 28 denní program dal. Cítím se mnohem lépe, jak fyzicky, tak psychicky.

Miram